Search
  • שירי ליבשטיין

מהו מחיר ההגשמה שלך?


חשבת פעם מי עליך להיות כדי להגשים את עצמך?

ומהם הדברים שאינך רוצה בשום אופן לוותר עליהם לטובת ההגשמה שלך?

אני חשבתי על זה ולא רק חשבתי אלה גם חקרתי את העניין באופן אישי ועם הלקוחות שלי והגעתי למסקנה שכדי להגשים את עצמנו באמת, עלינו להיות מוכנים לשלם את ״מחיר ההגשמה שלנו״ - לשחרר שליטה!!! ויש לזה ביטוי שונה בכל אחד מארבעת הרבדים שלנו:

1. מחיר ההגשמה המנטלית הוא לקבל את כל מה ״שאני לא״. כי כל מה שאני אומרת לעצמי שאני לא כזו, לא יודעת, לא בטוחה, לא מבינה, לא רואה, לא מסוגלת, לא מאמינה, לא יכולה בלי וכו... למעשה אומר שזה מפחיד אותי להיות.

ושם במקומות שאני לא מקבלת את עצמי באמת, אני נופלת שוב ושוב לפח של הביקורת העצמית ולסקפטיות הנצחית שמשאירה אותי ברמת השאלה בלי שינוי ודוחפת אותי להגביר את הצורך בביטחון, בוודאות לפני צמיחה, מה שמתנגש עם ההגשמה שלי.

ככל שאנו מקבלים את מה שאנו לא אוהבים בתוכינו, את מה שמפחיד אותנו בתוכינו, את מה שקשה לנו בתוכינו, ככה זה מפסיק לפגוש אותנו בחוץ, דרך המראות החיצוניות והמציאות משתנה.

2. מחיר ההגשמה הרוחנית הוא לסמוך במאה אחוז על הנשמה שלי כמקור לסמכות פנימית. כלומר לאפשר לאינטואציה שלי להוביל אותי אל מעבר למוכר ולידוע. רק מתוך כך אפשר לגלות מחוזות חדשים, שם נמצאים למעשה 99 אחוז מהפוטנציאל. בכל רגע בו אני לא סומכת על הנשמה, זה אומר שהמיינד שלי תפס פיקוד וזה ידוע שמאחורי ההגה יכול לשבת רק נהג אחד. הנשמה היא היחידה שיודעת להוביל אותנו באופן מדוייק, מכוון שהיא קולטת את המידעים באופן שלא מפרש שום דבר וזה מאפשר לכל שאר הרבדים לתרגם את המידע להבנות, לרגשות, לתחושות, ולפעולות.

3. מחיר ההגשמה הרגשית הוא להאמין באהבה בלי תנאים. להפסיק לספר לעצמי סיפור שאני לבד, חסרת אונים, שקופה, לא מובנת, לא ראויה, יודעת וכיוצא באלה.

כדי להפסיק לחפש הוכחות דרך אחרים לזה שאני לא כזו.

להבין שכל מה שחוויתי בחיים הוא חלק מהיצירה הפרטית שלי, חלק מתהליך של הגשמה דרך חוויה. אבל הבחירה אם החוויה תהיה נעימה יותר או פחות קשורה בכמה אני מוכנה לשחרר את העבר.

כשאנו מזוהים עם הסיפור הוא מפסיק לשרת את ההגשמה והופך אותנו לקורבן של מציאות.

4. מחיר ההגשמה הפיסית הוא להשאר מחוברת לגוף בכל מצב. כי הנטיה הטבעית היא להתרחק מכאב וחוסר נוחות, להתעלם מאיתותי הגוף, להדחיק או להלחם בהם וככה אנו מתרוקנים מאנרגיות ומכלים את עצמנו לאט ובטוח.

הגוף הוא סנסור הוא תמיד יודע מה נכון לו, הגיע הזמן לקבל שהוא מערכת סופר מתוחכמת וחכמה שיודעת מה היא עושה. שיודעת לרפא, שיודעת לעכל, שיודעת לספוג, להכיל ולהתמיר את האנרגיה.

אבל כדי שהיא תפעל באופן יעיל עבורנו, עלי לוודא שהיא נקייה מרעלים ומקבלת את ההזנה הנכונה מכל שאר הרבדים. הניתוק מהרובד הפיסי מרחיק אותנו מההגשמה.

האחריות על ההגשמה שלנו היא בידיים שלנו וכשהדברים לא מסתדרים, השאלה שלנו צריכה להיות לא למה דברים לא זזים, אלה למה הרבדים שלי זקוקים כדי להמשיך לנוע? או במילים אחרות מי עלי להיות כדי שמה שאני רוצה יתקיים בחיי?

עלי להיות מי שמוכנה לשחרר שליטה ולהפוך את המחיר לויתור ממנף שיעזור לי לעלות מדרגה במודעות, להתמודד עם הפחדים, להתחבר למי שאני באמת ולפעול בשיתוף פעולה עם כל הרבדים ומכאן גם עם הייקום.

אבל כשאחד הרבדים לא מוכן לשחרר כי בשבילו זה בושה, יוצא דופן, מפחיד, או לא מקובל לשנות ואנחנו מקשיבים לו אנחנו סובלים וההגשמה מתרחקת.

גם לכם נמאס שהזמן עובר, אתם מתאמצים ונדמה שההגשמה מתרחקת? צרו קשר

תקראו את הספר ״כשתהיי גדולה תביני״ ובואו לתרגל הגשמה בארבעה רבדים.


0 views

© 2013 by SHIRIEL LIBSHTEIN 

  • w-facebook